poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dzis na poważnie

Jak można nazwać matką kobietę która przez dwa lata ukrywała smierć swojego dziecka - sąsiadom w mawiała że dziecko jest chore ( szpitalu). Jak można nazwać Matka kobietę która po stracie dziecka zabrała ciało i porzuciła w stawie... Jak tak można!? Jak można pożyczać inne dziecko żeby inni się nie spostrzegli...
 właśnie inni... czy my ludzie jesteśmy tak ślepi?! czy my już tylko zamykamy się w swoich 4 ścianach i nie zwracamy uwagi na to co dzieje się u innych? jak można nie zauważyć że niema 2 latka przez 2 lata??

Dla mnie "rodzice"* powinni od razu usiąść na krześle (nawet jeżeli był to tylko wypadek). Bo dla czego ja mam utrzymywać tych ludzi - ktorzy tak potrafili skrzywdzić dziecko nawet po śmierci... że Szymek został pochowany bez imienia.

"rodzice" - Dla mnie to nie są rodzice to są potwory.

7 komentarzy:

 1. Brak słów na to co się dzieje :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. czytam,otwieram coraz szerzej oczy i sama sie dziwie swojemu zdziwiemiu-przeciez juz nie takie okropnosci byly..a jednak jestem w szoku;do tragedii z udzialem dziecka nie da sie przyzwyczaic.rozumiem strach tych rodzicow przez kara..ale wrzucic do stawu?byc w stanie grac przed innymi po najwiekszej tragedii,jaka moze spotkac czlowieka?czlowiek zastanawia sie wtedy,jak przezyc nastepny dzien,czy to w ogole mozliwe,co mozna zrobic jeszcze dla dziecka,choc logicznie nie mozna juz nic.a oni mysleli tylko o sobie.ot milosc do siebie samego byla wieksza.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...nie potrafię pojąć takich czynów:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle napisałam, i nie wysłałam. To tylko podam co napisałam sama:
  http://www.dzieciologia.blogspot.com/2012/06/jaka-kara-za-taka-zbrodnie.html

  A dzisiaj od rana tvp czatuje na ludzi, w 2 miejsscach się ustawili, myślą, że coś nowego usłyszą... A kto im teraz wprost powie: olałem sprawę?

  OdpowiedzUsuń
 5. To, że kobieta urodzi dziecka, nie czyni jej w pełni matką. Matką jest się cały czas nie tylko przez urodzenie, ale kochając dziecko i nie pozwolić nikomu zrobić mu krzywdy, a co dopiero samemu dokonać tego.

  OdpowiedzUsuń
 6. I niech mi ktoś jeszcze powie, ze kara śmierci to zło? :( Powinni umrzeć...

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla reszty społeczeństwa najlepiej by było, gdyby się pozbyć tych, którzy nie mają żadnych skrupułów nawet jeśli w grę wchodzi ich własne potomstwo ;/

  OdpowiedzUsuń